Doświadczenia wędrowca ,czyli moja historia o oobe.

Wpisy

 • wtorek, 26 czerwca 2018
  • Obserwator i śniony

   W tym śnie obraz umiejscowiony był w statycznym miejscu, miałem wrażenie, że patrzę się przez powieki.

    

   Widziałem swoje stare podwórko i ludzi, którzy szli w różnych kierunkach, ale żadna w moim. Sama sceneria była pozbawiona wszelkich elementów, jakie powinny znajdować się na piaskownicy( np. zjeżdżalnia), był sam piasek. Ja siedziałem jednak w bezruchu nie przykładając uwagi do żadnego elementu. Siedziałem po turecku w całkowitym spokoju, nawet jak poczułem, że zaraz mogę się obudzić. To spowodowało, że napłynęło do mnie uczucie, że muszę wstać, w końcu zbliża się koniec snu, a ja nic nie zrobiłem. Nie zareagowałem żadnym ruchem, jak skończy się sen, to nic wielkiego się nie stanie, sen to sen. Aż mnie samo zaczęło kołysać w przód i tył. W końcu kiedy byłem wychylony maksymalnie do przodu, wstałem, a raczej widziałem jak wstaje, bo obserwator pozostał niewzruszony a śniony, którym poruszałem się szedł dalej.

   Kolejna scena, jakaś kolumna - myślałem o niej jako symbolu .....a. Chciałem się do niej przytulić nawet, stopić ?

   Zmiana miejsca. Rozmowa z R. - mówi coś o diecie i że uzupełnia braki żelaza wątróbką (czyżby sen sugerował, że mam braki w żelazu ?). Odpowiadam, że przed snem jem coś lekkiego, jak owsiankę (kolejna sugestia ?). W końcu mówię mu, że coś mu pokaże. Wchodzę na chodnik i kieruje uwagę w stronę pieszych. Przygotowuje się do ataku energetycznego, ale waham się, bo tam są ludzie. W końcu zmieniam kierunek i wystrzeliwuje pocisk o kolorze jasnej zieleni - Hadouken ! Z początku chciałem uderzyć atakiem w przypadkową osobę, ale zdałem sobie sprawę, że ci ludzie nie są już mi tak obcy.

   Oczywiście tutaj dalej był podział na obserwatora i śnionego, bo te elementy dają dużo informacji, a w zasadzie rozmieszczenie ich na ekranie śnienia - znaczenie słowa patrz autor : Jarosław Bzoma.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   marcinoo48
   Czas publikacji:
   wtorek, 26 czerwca 2018 20:28
 • wtorek, 05 czerwca 2018